TNG - FIFA

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2 participanți

    Cîrţu: "Am negociat cu Vasluiul, să vedem dacă pleacă Lopez Drăguţ...! I-a pus Porumboiu şi body-guarzi să nu i se întâmple ceva"

    .c i o c o l a t e
    .c i o c o l a t e
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 1030
    Data de inscriere : 07/09/2010
    Varsta : 29
    Localizare : Undeva in BlocNotes !

    Cîrţu: "Am negociat cu Vasluiul, să vedem dacă pleacă Lopez Drăguţ...! I-a pus Porumboiu şi body-guarzi să nu i se întâmple ceva" Empty Cîrţu: "Am negociat cu Vasluiul, să vedem dacă pleacă Lopez Drăguţ...! I-a pus Porumboiu şi body-guarzi să nu i se întâmple ceva"

    Mesaj Scris de .c i o c o l a t e Joi Sept 09, 2010 4:43 am

    Cârtu: "Am negociat cu Porumboiu, nu pot să neg pentru că am fost filmat"
    Sorin Cîrţu a declarat că a purtat negocieri cu Adrian Porumboiu pentru a prelua pe FC Vaslui. Echipa condusă de Lopez Caro are o situaţie dificilă în clasament, având doar 5 puncte după 6 etape.

    "Am fost la Bucureşti, unde am negociat cu Porumboiu, nu pot să neg, pentru că am fost filmat. Să vedem dacă pleacă Lopez Drăguţ. L-am tradus pe caro (n.r. râde). Omul vrea un milion jumate din câte am înţeles eu. I-a pus Porumboiu şi bodyguarzi să nu i se întâmple vreun necaz şi să zică după aia că e din vina lui", a spus Sorin Cârtu la Sport.ro

    Fostul antrenor al Pandurilor crede că grupa Romaniei s-a echilibrat după ce Franţa a învins Bosnia.

    "Au fost două meciuri. Bosnia a luat şi ea bătaie, se echilibrează grupa. Orice antrenor are nevoie de stabilitate, am văzut declaraţiile lui Mircea Sandu că merge pe mâna lui Răzvan...poate lui îi place cum joacă echipa naţională.

    Poate că Torje a fost accidentat, de aceea l-a schimbat Răzvan la pauză. Nu pot să comentez prestaţia lui Torje, pentru că nu am văzut prima repriză", a mai spus Sorin Cârtu.
    Mr.Zizou
    Mr.Zizou
    Super Moderator
    Super Moderator


    Mesaje : 523
    Data de inscriere : 04/09/2010
    Varsta : 29
    Localizare : F O C S A N I

    Cîrţu: "Am negociat cu Vasluiul, să vedem dacă pleacă Lopez Drăguţ...! I-a pus Porumboiu şi body-guarzi să nu i se întâmple ceva" Empty Re: Cîrţu: "Am negociat cu Vasluiul, să vedem dacă pleacă Lopez Drăguţ...! I-a pus Porumboiu şi body-guarzi să nu i se întâmple ceva"

    Mesaj Scris de Mr.Zizou Joi Sept 09, 2010 2:04 pm

    mda
    .c i o c o l a t e
    .c i o c o l a t e
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 1030
    Data de inscriere : 07/09/2010
    Varsta : 29
    Localizare : Undeva in BlocNotes !

    Cîrţu: "Am negociat cu Vasluiul, să vedem dacă pleacă Lopez Drăguţ...! I-a pus Porumboiu şi body-guarzi să nu i se întâmple ceva" Empty Re: Cîrţu: "Am negociat cu Vasluiul, să vedem dacă pleacă Lopez Drăguţ...! I-a pus Porumboiu şi body-guarzi să nu i se întâmple ceva"

    Mesaj Scris de .c i o c o l a t e Joi Sept 09, 2010 2:14 pm

    Oare e adevarat ca ajunge la Vaslui ?

    Continut sponsorizat


    Cîrţu: "Am negociat cu Vasluiul, să vedem dacă pleacă Lopez Drăguţ...! I-a pus Porumboiu şi body-guarzi să nu i se întâmple ceva" Empty Re: Cîrţu: "Am negociat cu Vasluiul, să vedem dacă pleacă Lopez Drăguţ...! I-a pus Porumboiu şi body-guarzi să nu i se întâmple ceva"

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mar Mai 14, 2024 6:48 am