TNG - FIFA

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2 participanți

    Narcis Răducan, noul director sportiv al Rapdiului! Vine cu Maftei?

    .c i o c o l a t e
    .c i o c o l a t e
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 1030
    Data de inscriere : 07/09/2010
    Varsta : 29
    Localizare : Undeva in BlocNotes !

    Narcis Răducan, noul director sportiv al Rapdiului! Vine cu Maftei? Empty Narcis Răducan, noul director sportiv al Rapdiului! Vine cu Maftei?

    Mesaj Scris de .c i o c o l a t e Joi Sept 09, 2010 4:37 am

    Aşa cum ProSport v-a anunţat în urmă cu mai multe zile, Narcis Răducan a lăsat Steaua pentru Rapid. Curtat de trupa din Ghencea, fostul oficial al ialomiţenilor a fost convins de Dinu Gheorghe să meargă în Giuleşti.

    În urmă cu puţin timp cele două părţi au bătut palma şi Narcis a fost numit director sportiv, aceeaşi funcţie pe care a deţinut-o şi la Urziceni.

    Vine şi Maftei?

    Răducan a evoluat două sezoane sub Grant, în perioada 1999-2000 şi 2000-2001 şi a avut un cuvânt greu de spus în aducerea lui Sorin Frunză în Giuleşti. În aceste condiţii, nu este exclus ca şi Maftei să se întoarcă la echipa vişinie. Fostul căpitan al Rapidului a primit o ofertă concretă din partea lui Dinamo, dar, se pare, a refuzat-o. Conform sursei citate, Maftei ar dori să revină în Giuleşti dar până în acest moment oficialii de sub Grant au amânat să îi facă o ofertă concretă.
    Mr.Zizou
    Mr.Zizou
    Super Moderator
    Super Moderator


    Mesaje : 523
    Data de inscriere : 04/09/2010
    Varsta : 29
    Localizare : F O C S A N I

    Narcis Răducan, noul director sportiv al Rapdiului! Vine cu Maftei? Empty Re: Narcis Răducan, noul director sportiv al Rapdiului! Vine cu Maftei?

    Mesaj Scris de Mr.Zizou Joi Sept 09, 2010 2:06 pm

    vai..nu-mi vine sa cred ca imi pateaza numele :-j cu Rapidu lui
    .c i o c o l a t e
    .c i o c o l a t e
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 1030
    Data de inscriere : 07/09/2010
    Varsta : 29
    Localizare : Undeva in BlocNotes !

    Narcis Răducan, noul director sportiv al Rapdiului! Vine cu Maftei? Empty Re: Narcis Răducan, noul director sportiv al Rapdiului! Vine cu Maftei?

    Mesaj Scris de .c i o c o l a t e Joi Sept 09, 2010 2:15 pm

    :))=)) Pacat pentru tine Zizou :) Eu sunt cu steaua :X [Apostol :* ]

    Continut sponsorizat


    Narcis Răducan, noul director sportiv al Rapdiului! Vine cu Maftei? Empty Re: Narcis Răducan, noul director sportiv al Rapdiului! Vine cu Maftei?

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Mai 10, 2024 4:19 am