TNG - FIFA

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3 participanți

    Bruno Moraes: "Sunt foarte fericit că voi evolua în aceeaşi echipă cu fratele meu

    .c i o c o l a t e
    .c i o c o l a t e
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 1030
    Data de inscriere : 07/09/2010
    Varsta : 29
    Localizare : Undeva in BlocNotes !

    Bruno Moraes: "Sunt foarte fericit că voi evolua în aceeaşi echipă cu fratele meu Empty Bruno Moraes: "Sunt foarte fericit că voi evolua în aceeaşi echipă cu fratele meu

    Mesaj Scris de .c i o c o l a t e Joi Sept 09, 2010 4:43 am

    Atacantul brazilian Bruno Dos Santos Moraes, fratele mai mare al lui Ribeiro Moraes Junior, a semnat un angajament pe doi ani cu Gloria Bistriţa.

    "Vreau să joc cât mai mult, să fac treabă bună în Liga I. Sigur, fiind atacant, îmi doresc să înscriu de cât mai multe ori. Sunt foarte fericit că voi evolua în aceeaşi echipă cu fratele meu, este o experienţă nouă şi interesantă pentru mine. Ne cunoaştem bine, vreau să ne ajutăm reciproc şi împreună să ajutăm Gloria. Până acum n-am mai evoluat împreună în fotbalul profesionist, el este şi mai tânăr decât mine. Nu m-am gândit vreodată că vom ajunge să jucăm împreună, fotbalul este complex, sunt multe echipe de club, dar sunt foarte bucuros că s-a întâmplat asa", a declarat Bruno Moraes pentru site-ul oficial al Gloriei Bistriţa.

    Transferul lui Bruno, O lovitură de imagine

    "Pot spune că am dat o lovitură de imagine. Sper ca acest cuplu, Bruno-Junior, să fie revelaţia campionatului, să fie cel mai tare atac din ţara. Ambii sunt bataiosi, au o tehnică bună şi calităţi fizice remarcabile", a declarat Jean Pădureanu.

    Bruno Dos Santos Moraes a jucat la FC Santos (2002-2003), FC Porto (2003-2004, 2005-2008), Vitoria Setubal (2004-2005, 2008-2009), Rio Ave (2009-2010).

    Are în palmares Liga Campionilor (2004), două titluri (2004, 2007) şi o Cupă a Portugaliei (2005), toate cu FC Porto
    Mr.Zizou
    Mr.Zizou
    Super Moderator
    Super Moderator


    Mesaje : 523
    Data de inscriere : 04/09/2010
    Varsta : 29
    Localizare : F O C S A N I

    Bruno Moraes: "Sunt foarte fericit că voi evolua în aceeaşi echipă cu fratele meu Empty Re: Bruno Moraes: "Sunt foarte fericit că voi evolua în aceeaşi echipă cu fratele meu

    Mesaj Scris de Mr.Zizou Joi Sept 09, 2010 2:04 pm

    bv lui
    .c i o c o l a t e
    .c i o c o l a t e
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 1030
    Data de inscriere : 07/09/2010
    Varsta : 29
    Localizare : Undeva in BlocNotes !

    Bruno Moraes: "Sunt foarte fericit că voi evolua în aceeaşi echipă cu fratele meu Empty Re: Bruno Moraes: "Sunt foarte fericit că voi evolua în aceeaşi echipă cu fratele meu

    Mesaj Scris de .c i o c o l a t e Joi Sept 09, 2010 2:17 pm

    Va face cuplu in atac cu frateso ! Nu l-am vazut niciodata cum joaca, deci vedem ;) .
    .catta
    .catta
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 283
    Data de inscriere : 01/09/2010
    Varsta : 28
    Localizare : VISEU DE SUS

    Bruno Moraes: "Sunt foarte fericit că voi evolua în aceeaşi echipă cu fratele meu Empty Re: Bruno Moraes: "Sunt foarte fericit că voi evolua în aceeaşi echipă cu fratele meu

    Mesaj Scris de .catta Joi Sept 09, 2010 4:08 pm

    :) dc nu o venit si asta la steauX(
    .c i o c o l a t e
    .c i o c o l a t e
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 1030
    Data de inscriere : 07/09/2010
    Varsta : 29
    Localizare : Undeva in BlocNotes !

    Bruno Moraes: "Sunt foarte fericit că voi evolua în aceeaşi echipă cu fratele meu Empty Re: Bruno Moraes: "Sunt foarte fericit că voi evolua în aceeaşi echipă cu fratele meu

    Mesaj Scris de .c i o c o l a t e Joi Sept 09, 2010 4:24 pm

    Ni-l trebe pe frateso ;) !
    Mr.Zizou
    Mr.Zizou
    Super Moderator
    Super Moderator


    Mesaje : 523
    Data de inscriere : 04/09/2010
    Varsta : 29
    Localizare : F O C S A N I

    Bruno Moraes: "Sunt foarte fericit că voi evolua în aceeaşi echipă cu fratele meu Empty Re: Bruno Moraes: "Sunt foarte fericit că voi evolua în aceeaşi echipă cu fratele meu

    Mesaj Scris de Mr.Zizou Joi Sept 09, 2010 4:57 pm

    vor veni
    .c i o c o l a t e
    .c i o c o l a t e
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 1030
    Data de inscriere : 07/09/2010
    Varsta : 29
    Localizare : Undeva in BlocNotes !

    Bruno Moraes: "Sunt foarte fericit că voi evolua în aceeaşi echipă cu fratele meu Empty Re: Bruno Moraes: "Sunt foarte fericit că voi evolua în aceeaşi echipă cu fratele meu

    Mesaj Scris de .c i o c o l a t e Joi Sept 09, 2010 5:09 pm

    Esti sigur zizou :) !? :O

    Continut sponsorizat


    Bruno Moraes: "Sunt foarte fericit că voi evolua în aceeaşi echipă cu fratele meu Empty Re: Bruno Moraes: "Sunt foarte fericit că voi evolua în aceeaşi echipă cu fratele meu

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mier Mai 15, 2024 1:53 am