TNG - FIFA

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2 participanți

    Paszkany: "Mandorlini nu va fi demis nici dacă pierdem cu Rapidul"

    .c i o c o l a t e
    .c i o c o l a t e
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 1030
    Data de inscriere : 07/09/2010
    Varsta : 29
    Localizare : Undeva in BlocNotes !

    Paszkany: "Mandorlini nu va fi demis nici dacă pierdem cu Rapidul" Empty Paszkany: "Mandorlini nu va fi demis nici dacă pierdem cu Rapidul"

    Mesaj Scris de .c i o c o l a t e Joi Sept 09, 2010 4:42 am

    Patronul CFR-ului l-a asigurat pe tehnician că va prinde meciurile din Champions League

    Finanţatorul campioanei s-a întors în ţară pentru a urmări meciurile cu Rapid şi Basel. "Am venit să fiu alături de echipă pentru cele două meciuri importante cu Rapid şi Basel. Acum mă gândesc doar la meciul cu Rapid pe care trebuie să-l câştigăm. Avem mare nevoie de victorie pentru că am pierdut puncte pe care nu trebuia să le pierdem, de exemplu acasă cu Astra", a spus Arpad Paszkany, care îşi păstrează răbdarea în ceea cel priveşte pe tehnician. "Sper ca toţi să fie conştienţi de importanţa acestui meci. Mandorlini nu va fi demis nici în cazul în care dacă Doamne fereşte obţinem un rezultat negativ la Rapid", a spus Paszkany.

    "Am încredere în naţională"

    Patronul lui CFR nu le ţine partea celor care îl contestă pe actualul selecţioner, după egalurile cu Albania şi Belarus. "Eu nu l-aş schimba pe Răzvan pentru că este un antrenor foarte bun. Asta e, deocamdată trebuie să facem treabă cu ceea ce avem la naţională. Mă bucur că am obţinut un egal cu Belarus. Sunt convins că putem obţine rezultate bune cu Răzvan", crede Paszkany.
    Mr.Zizou
    Mr.Zizou
    Super Moderator
    Super Moderator


    Mesaje : 523
    Data de inscriere : 04/09/2010
    Varsta : 29
    Localizare : F O C S A N I

    Paszkany: "Mandorlini nu va fi demis nici dacă pierdem cu Rapidul" Empty Re: Paszkany: "Mandorlini nu va fi demis nici dacă pierdem cu Rapidul"

    Mesaj Scris de Mr.Zizou Joi Sept 09, 2010 2:05 pm

    macar aici se mai gandeste cat de cat liber
    .c i o c o l a t e
    .c i o c o l a t e
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 1030
    Data de inscriere : 07/09/2010
    Varsta : 29
    Localizare : Undeva in BlocNotes !

    Paszkany: "Mandorlini nu va fi demis nici dacă pierdem cu Rapidul" Empty Re: Paszkany: "Mandorlini nu va fi demis nici dacă pierdem cu Rapidul"

    Mesaj Scris de .c i o c o l a t e Joi Sept 09, 2010 2:16 pm

    Da, dar daca nu merg rezultatele , eu cred ca va fi demis :)

    Continut sponsorizat


    Paszkany: "Mandorlini nu va fi demis nici dacă pierdem cu Rapidul" Empty Re: Paszkany: "Mandorlini nu va fi demis nici dacă pierdem cu Rapidul"

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mar Mai 14, 2024 7:57 am