TNG - FIFA

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3 participanți

    Brandan şi Marinescu, la Steaua! Becali: "Ne-am înţeles cu ei"

    .c i o c o l a t e
    .c i o c o l a t e
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 1030
    Data de inscriere : 07/09/2010
    Varsta : 29
    Localizare : Undeva in BlocNotes !

    Brandan şi Marinescu, la Steaua! Becali: "Ne-am înţeles cu ei" Empty Brandan şi Marinescu, la Steaua! Becali: "Ne-am înţeles cu ei"

    Mesaj Scris de .c i o c o l a t e Joi Sept 09, 2010 4:39 am

    Telenovela s-a încheiat. După mai multe săptămâni în care transferul a fost în suspans, Brandan este jucătorul Stelei. În această seară, oficialii din Ghencea s-au înţeles cu argentinianul.

    "Ne-am înţeles cu Brandan, dar încă nu am semnat actele", a confirmat Becali pentru ProSport.

    Brandan devine, astfel, al şaselea jucător venit în Ghencea de la Urziceni în această vară, după Galamaz, Bilaşco, Apostol, Ricardo şi Onofraş.

    "Este cea mai bună achiziţie. Poate juca şi fundaş şi mijlocaş, este un jucător de clasă", a spus Emeric Ienei, la Sport.ro

    500.000 de euro dorea Brandan pentru a semna cu Steaua: 300.000 de euro primă de instalare şi 200.000 de euro salariul anual! Becali a explicat că nu îi poate satisface pretenţiile financiare şi a contra-atacat cu o altă ofertă: 120.000 de euro şi o altă primă de instalare.

    Marinescu, rezolvat şi el

    Steaua a rezolvat şi transferul lui Marinescu, astfel că şi acesta va ajunge sub comanda lui Ilie Dumitrescu, deşi se părea că şi această mutare este în impas. Gruparea din Ghencea va trebui să îi plătească 50.000 de euro Chimiei Brazi, formaţie care l-a format pe mijlocaş.

    "99% transferul e rezolvat. Îl luăm şi pe el şi pe Marinescu", a comentat Becali la gsptv.
    .c i o c o l a t e
    .c i o c o l a t e
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 1030
    Data de inscriere : 07/09/2010
    Varsta : 29
    Localizare : Undeva in BlocNotes !

    Brandan şi Marinescu, la Steaua! Becali: "Ne-am înţeles cu ei" Empty Re: Brandan şi Marinescu, la Steaua! Becali: "Ne-am înţeles cu ei"

    Mesaj Scris de .c i o c o l a t e Joi Sept 09, 2010 4:39 am

    Asta-i Steaua ! Rupem ToT ! :x
    Mr.Zizou
    Mr.Zizou
    Super Moderator
    Super Moderator


    Mesaje : 523
    Data de inscriere : 04/09/2010
    Varsta : 29
    Localizare : F O C S A N I

    Brandan şi Marinescu, la Steaua! Becali: "Ne-am înţeles cu ei" Empty Re: Brandan şi Marinescu, la Steaua! Becali: "Ne-am înţeles cu ei"

    Mesaj Scris de Mr.Zizou Joi Sept 09, 2010 2:05 pm

    :X:X:X:
    .catta
    .catta
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 283
    Data de inscriere : 01/09/2010
    Varsta : 28
    Localizare : VISEU DE SUS

    Brandan şi Marinescu, la Steaua! Becali: "Ne-am înţeles cu ei" Empty Re: Brandan şi Marinescu, la Steaua! Becali: "Ne-am înţeles cu ei"

    Mesaj Scris de .catta Joi Sept 09, 2010 4:07 pm

    super :x
    .c i o c o l a t e
    .c i o c o l a t e
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 1030
    Data de inscriere : 07/09/2010
    Varsta : 29
    Localizare : Undeva in BlocNotes !

    Brandan şi Marinescu, la Steaua! Becali: "Ne-am înţeles cu ei" Empty Re: Brandan şi Marinescu, la Steaua! Becali: "Ne-am înţeles cu ei"

    Mesaj Scris de .c i o c o l a t e Joi Sept 09, 2010 4:23 pm

    :X:x:X!
    Mr.Zizou
    Mr.Zizou
    Super Moderator
    Super Moderator


    Mesaje : 523
    Data de inscriere : 04/09/2010
    Varsta : 29
    Localizare : F O C S A N I

    Brandan şi Marinescu, la Steaua! Becali: "Ne-am înţeles cu ei" Empty Re: Brandan şi Marinescu, la Steaua! Becali: "Ne-am înţeles cu ei"

    Mesaj Scris de Mr.Zizou Joi Sept 09, 2010 4:57 pm

    daca macar nu facem 5 pct sez asta ....
    .c i o c o l a t e
    .c i o c o l a t e
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 1030
    Data de inscriere : 07/09/2010
    Varsta : 29
    Localizare : Undeva in BlocNotes !

    Brandan şi Marinescu, la Steaua! Becali: "Ne-am înţeles cu ei" Empty Re: Brandan şi Marinescu, la Steaua! Becali: "Ne-am înţeles cu ei"

    Mesaj Scris de .c i o c o l a t e Joi Sept 09, 2010 5:13 pm

    Deci daca nu facem macar 6 puncte in europa league eu ma impusc X( ! :))=))

    Continut sponsorizat


    Brandan şi Marinescu, la Steaua! Becali: "Ne-am înţeles cu ei" Empty Re: Brandan şi Marinescu, la Steaua! Becali: "Ne-am înţeles cu ei"

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 12, 2024 8:01 am